O nas

Witam Państwa! Zajmujemy się fotografią i organizacją eventów. Znamy się na tym rzemiośle, gdyż współpracujemy z profesjonalnymi fotografami, grafikami i djami. W naszym zespole są inżynierowie jak i wodzirejki. Z takiego połączenia musi powstać wspaniała i dobrze zorganizowana zabawa. Posiadamy w swoim portfolio, wiele wspaniałych imprez z naszą fotobudką. 

Działamy na obszarze województwa mazowieckiego. Nasza siedziba znajduje się w Starych Babicach, tuż pod Warszawą. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta w promieniu 100 km, a w przypadku dużych zleceń w całej Polsce.

Co nas wyróżnia?

Kreatywność

Wykonujemy piękne i ciekawe ramki, realizujemy oryginalne pomysły i zawsze znajdziemy rozwiązanie w trudnej sytuacji.

Profesjonalizm

Jesteśmy punktualni i drobiazgowi, jeśli chodzi o nasze usługi. Staramy się aby wszystko było jak najstaranniej i najlepiej zrobione. Ideałów nie ma, ale można do nich dążyć ;). Zdjęcia wysokiej jakości.

Rzetelność

Zawsze wywiązujemy się ustaleń i nigdy nie zostawimy Cię bez kreofotek! .

Wszyscy nasi Klienci, byli zadowoleni, o czym świadczy chociażby wystawiony Certyfikat przez Portal Wesele z Klasą:

Wesele-z-klasa-certyfikat-za-jakosc-fotobudki

Dofinansowanie projektu “Dotacja dla firmy Kreomag Mikołaj Krzemień na finansowanie bieżącej działalności i zapewnienia jej bieżącej działalności” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej III “Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości”. Działania 3.3 “Innowacje w MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 w wysokości 23 535,33 PLN. Finansowanie wydatków MŚP, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią COVID-19, dotyczących utrzymania bieżącej działalności firmy i zapewnienia jej płynności finansowej.