Zabawa-z-fotobudka

Na czym polega zabawa?

Goście wybierają pasujące im gadżety, a następnie się przebierają i wybierają ramkę. Po wybraniu ramki, rozpocznie się odliczanie i zostanie wykonane pierwsze zdjęcie. Po tym etapie, jest chwila czasu na zmianę miejsc, pozycji, min lub gadżetów. Łącznie wykonywane są 2, 3 lub 4 ujęcia, w zależności od wybranej ramki. Po 15 s, zostaną wydrukowane 2 jednakowe paski lub 1 zdjęcie pocztówkowe (wyboru należy dokonać przed wydarzeniem). Teraz kolej na następną ekipę! Liczba zdjęć jest nielimitowana, to znaczy, że nie jest określone czy będzie to 10, 20, 50 zdjęć. Wszystko zależy od gości.

Animator czuwa nad pracą fotobudki, aby zabawa przebiegła sprawnie, przyjemnie i bez zakłóceń. Z reguły goście radzą sobie świetnie sami z obsługą fotobudki, ale czasem osobom starszym lub bardzo młodym, przydaje się pomoc lub drobna zachęta do zabawy.

Po zakończonej zabawie, zdjęcia są przekazywane w formie elektronicznej na prywatnego pendrive lub mailowo.

Na zorganizowanie zabawy z fotobudką wystarczy powierzchnia 2x3m i dostęp do gniazdka elektrycznego. Przygotowanie fotobudki zajmuje ok.40 minut i jest wykonywane przez zespól 2 osób. Również złożenie i spakowanie zajmuje ok. 40 min. Czas ten nie jest oczywiście wliczony do pracy fotobudki. Płacą Państwo tylko za czas faktycznej pracy fotobudki.

Wykonujemy w cenie spersonalizowane ramki. Możemy nanieść na wybrane przez Państwa ramki - dowolny napis lub logo. Możemy również wykonać nowe ramki, według Państwa wskazówek. Jeśli np. lubią Państwo niebieskie kwiaty, to w tym kierunku wykonamy ramkę. Jeśli chcą Państwo ramkę z czołgiem to też jest wykonalne! Proszę spojrzeć do galerii. Znajdą tam Państwo, niektóre z naszych realizacji. Co więcej Foto budka może być po angielsku. Wówczas komunikaty są w języku angielskim.

Fotobudka na wynajem? Jestem zdecydowany!

KROK 1

Należy sprawdzić dostępność i zarezerwować termin. Dane kontaktowe w zakładce "kontakt".

KROK 2

Po uzgodnieniu terminu, miejsca oraz ogólnych warunków, podpisana zostanie z Państwem umowa. Umowę można podpisać osobiście lub mailowo. Warunkiem rezerwacji terminu, jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł, w ciągu 7 dni.

KROK 3

Następnie dokonują Państwo wyboru tła, spośród dostępnych poniżej.

Wybor-tla-do-fotobudki-na-wesele

KROK 4

Następnie, należy wybrać jakie ramki chcą Państwo na swoim wydarzeniu lub zdecydować się na personalizację. Polecamy wybór od 1 do 2 na większość zabaw.

KROK 5

Jeśli wybraliście Państwo personalizację ramek i chcecie zupełnie nową, specjalnie dla Was, to możecie zacząć od wyboru szablonu, na którym będzie stworzona. Resztą zajmiemy się my.

KROK 6

Należy wybrać jakie czcionki mają się znaleźć na ramkach

Czcionki_Ramki_do_fotobudki

KROK 7

Informacje o ramkach, tle oraz inne, wysyłają Państwo mailowo lub uzgadniamy telefonicznie. W ten sposób oszczędzają Państwo czas. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa sugestie.

KROK 8

Świetna zabawa w dniu wydarzenia!

KROK 9

Ale to nie koniec! Goście odwiedzają galerię online i wspominają świetną zabawę na Waszym weselu!

Co jeszcze fajnego?

Green-screen-wynajem-stacja-kosmiczna

Green screen

Wyobraź sobie, że możesz się przenieść w dowolne miejsce na Ziemi albo nawet w Kosmos. Możesz być na statku kosmicznym, na Mount Everest, w Hogwarcie i gdzie tylko Ty i goście sobie zapragniecie. Po przykładowe zdjęcia zapraszamy do Galerii.

Zamiast kolorowego tła, ustawiane jest w pełni zielone tło, które jest następnie w programie graficznym fotobudki podmieniane na wybrane przez gości zdjęcie. Wszystko odbywa się automatycznie i bardzo szybko. Należy jednak pamiętać, że aby zdjęcia wyszły w pełni udane, to goście nie powinni ubierać zielonych ani żółtych ubrań.

Ksiega-gosci-na-wesele-z-fotobudka

Ksiega pamiątkowa

Goście mogą zostawić pamiątkę w postaci zdjęcia, podpisów, życzeń i innych kreatywnych realizacji. Wraz z księgą do dyspozycji gości jest koszyk z kolorowymi mazakami, klej, taśma klejąca i różne ozdoby (naklejki, brokat, cekiny itp.)

Nowosc-w-fotobudce-podpisywanie-zdjec-palcem

Podpisywanie kreofotek

To świetna opcja, żeby mieć dodatkową pamiątkę od wszystkich uczestników zdjęcia. Po wykonaniu fotografii, goście podpisują się na ekranie w wyznaczonym miejscu. Następnie fotobudka drukuje gotowe ramki już z podpisami!