Zatem, czym jest owo magiczne urządzenie, z którego wyskakują zdjęcia, a które sprawia, że wszyscy uczestnicy wesela czy innej imprezy, świetnie się bawią. Fotobudka to multimedialny sprzęt zamknięty, w estetycznej obudowie. W skład tego sprzętu wchodzi drukarka termosublimacyjna, aparat fotograficzny, monitor dotykowy, oświetlenie oraz komputer.  

Budowa-fotobudki

We wnętrzu fotobudki znajdują się różne komponenty, dzięki którym cała zabawa z budką może przebiegać sprawnie, a zdjęcia wychodzą dobrej jakości. Jakość oraz trwałość zdjęć, jest podyktowana jakością takich komponentów jak aparat, oświetlenie i drukarka wraz z folią i papierem. Przyjemność i sprawność z obsługi fotobudki jest zależna od zastosowanego monitora, komputera oraz oprogramowania. Wszystkie te czynniki, decydują o tym, czy zabawa z fotobudką będzie na miarę profesjonalnego wesela czy urodzin u „Pana Mietka”. Ale to temat na osobny artykuł (wkrótce napiszemy na co zwrócić uwagę przy wyborze na pozór takich samych fotobudek). 

Jak wygląda zabawa? Goście wybierają gadżety, przebierają się, ustalają co zaprezentują podczas zdjęcia lub po prostu „idą na żywioł”. Gdy stają przed tłem, następuje wybór ramki na ekranie i odliczanie do zrobienia zdjęcia. Jest to zwykle 4-6 s. Uruchomienie odliczania może nastąpić dzięki animatorowi lub gość może sam rozpocząć. Można wykonać minę lub pozę i uwaga…pstryk! 1 ujęcie zrobione. Ale uwaga. Fotobudka już odlicza do następnego ujęcia, masz tylko kilka sekund na zmianę przebrania lub pozy. Ujęć jest 3 lub 4, w zależności od ramki. Po zakończeniu sesji tych ujęć, drukowane są zdjęcia w postaci pasków lub pocztówkowym. Przykładowe wydruki widać poniżej.  

Zabawa-z-fotobudką-na-wynajem-w-Warszawie

Ok, ale gdzie ta fotobudka? Ależ wszędzie. Fotobudka Warszawa, mazowieckie to region, w którym działa Kreofotka i dojazd najczęściej jest wliczony w cenę. Jednak w każdym większym mieście działa jakaś firma z usługą fotobudka na wesele lub przyjęcie. Wystarczy wpisać w Google takie określenia jak: „fotobudka Warszawa” czy „Fotobudka wynajem na wesele” z dopiskiem danego miasta. W przypadku większych zleceń, jesteśmy w stanie dostarczyć fotobudkę w każde miejsce Polski.