Potrzebujesz ciekawej atrakcji dla dzieci na czas wesela lub innego przyjęcia dla dorosłych? A może chcesz urządzić fajną zabawę tylko dla dzieci? Mamy dla Ciebie kilka fajnych propozycji! 

Opieka animatora wraz z organizacją czasu - 500 zł/3h + każda kolejna 100 zł

Nasze animatorki to doświadczone, młode osoby z entuzjazmem i głową pełną kreatywnych pomysłów na świetne spędzanie wolnego czasu. Poniżej opisujemy główny zakres zajęć jakie przeprowadzamy. Mogą Państwo wybrać określone tematy lub zdać się w pełni na doświadczenie i intuicję naszych animatorek. Zabawy są dobierane w zależności od miejsca, rodzaju imprezy i wieku dzieci. Posiadamy niezbędny sprzęt do przeprowadzenia każdej z zabaw. Oferta skierowana do grupy do 12 osób. Przy większej liczbie, będzie dodatkowy animator w cenie 80 zł/1h. W przypadku zamówienia fotobudki na 3 lub więcej godzin, pakiet ten jest o 20% tańszy.

Animacje-i-zabawy-z-Kreofotka

Stół do cymbergaja lub piłkarzyków - 200 zł za przyjęcie

Stół do cymbergaja, to atrakcja świetnie wszystkim znana z wakacji oraz miejsc rozrywki takich jak Hula kula czy Spin City. Teraz może zagościć na przyjęciu u Twojego dziecka. Stół do piłkarzyków, również jest wszystkim znany. Bawią się przy nim zarówno dzieci jak i dorośli. Cena dotyczy 1 stołu, gdy jest to dodatkowa atrakcja do innego pakietu wybranego z animatorem lub do fotobudki na minimum 3h. Wynajem samych 2 stołów z animatorem kosztuje 700 zł/4h + 100 zł każda następna.  Zapewniamy transport. 

Cymbergaj-Kreofotka

Zabawa karaoke - 600 zł/3h + 100 zł każda kolejna

Zabawa z karaoke to wspaniałe przeżycie. Dostarczamy profesjonalny sprzęt. Są to 2 lub 1 kolumny głośnikowe z silnym basem, konsolą do sterowania parametrami dźwięku oraz efektami świetlnymi. Do tego mikrofony i projektor z napisami. Jest to świetna zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci i młodzieży. Nad zabawą czuwa nasza animatorka, która rozrusza ekipę do zabawy.

Karaoke

Warsztaty z elektroniki i fizyki 250 zł/1h + 100 zł każda kolejna

Współcześnie elektronika obok informatyki i robotyki, jest najbardziej pożądaną dziedziną nauki. Świat rozwija się coraz bardziej i szybciej, a niemal wszystko jest oparte na elektronice. Jej udział będzie coraz większy, dlatego wybór ścieżki rozwoju w tym kierunku, to świetna inwestycja. Ale przede wszystkim – to świetna zabawa! Jak działa telewizor? Co jest w środku radia? Jak działają komputery? Czy mogę zbudować własny wykrywacz metali albo gokart? Jak działają komputery? Czy mogę zaprojektować własne oświetlenie? TAK! Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 10-15 lat i maksymalnie 3 osób. Warsztaty są prowadzone przez młodego magistra inżyniera z doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. W przypadku wyboru dodatkowo do innego pakietu lub fotobudki – zniżka 20%.